Afrika

V této části fotogalerie jsou shromážděny fotografie z cest a expedic do afrických zemí. Fotogalerie obsahuje obrázky nejen z národních parků, ale i z ostatních zajímavých míst navštívených v rámci jednotlivých cest. Pokud máte jakékoli dotazy k cestám/expedicím po Africe nebo připomínky k fotogalerii, použijte níže připojený formulář a napište nám.

Etiopie

V této části fotogalerie jsou shromážděny fotografie z cest a expedic do Etiopie. Fotogalerie obsahuje obrázky nejen z národních parků, ale i z ostatních zajímavých míst navštívených v rámci jednotlivých cest. Pokud máte jakékoli dotazy k cestám/expedicím do Etiopie nebo připomínky k fotogalerii, použijte níže připojený formulář a napište nám.

Více

Keňa

V této části fotogalerie jsou shromážděny fotografie z cest a expedic do Keni. Fotogalerie obsahuje obrázky nejen z národních parků, ale i z ostatních zajímavých míst navštívených v rámci jednotlivých cest. Pokud máte jakékoli dotazy k cestám/expedicím do Keni nebo připomínky k fotogalerii, použijte níže připojený formulář a napište nám.

Více

Madagaskar

V této části fotogalerie jsou shromážděny fotografie z cest a expedic na Madagaskar. Fotogalerie obsahuje obrázky nejen z národních parků, ale i z ostatních zajímavých míst navštívených v rámci jednotlivých cest. Pokud máte jakékoli dotazy k cestám/expedicím na Madagaskar nebo připomínky k fotogalerii, použijte níže připojený formulář a napište nám.

Více

Tanzánie

V této části fotogalerie jsou shromážděny fotografie z cest a expedic do Tanzánie. Fotogalerie obsahuje obrázky nejen z národních parků, ale i z ostatních zajímavých míst navštívených v rámci jednotlivých cest. Pokud máte jakékoli dotazy k cestám/expedicím do Tanzánie nebo připomínky k fotogalerii, použijte níže připojený formulář a napište nám.

Více

Pole označená (*) musíte vyplnit.